Contact
Vereniging VISpas / Documenten Uitslagen / Standen Eigen viswater Link Disclaimer

AGENDA 2022
wedstrijden in zwart nog onder voorbehoud
De wedstrijden in groen zijn goedgekeurd

Plattegrond bruggen Twentekanaal klik hier

Datum   Vertrek / Samenkomst tijd Wat Locatie
27 maart   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:00 - 13:30 Zondag-Cup Kanaal Beukers-Steenwijk (tussen de meren, Diepe zijde)
06 april   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" Woensdag-Cup Zwolle IJsselkanaal, locatie fietsbrug
10 april   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Zondag-Cup De Eem Keerbocht (Beheerder vraagt aandacht voor project Green Deal , loodvrij per 2027)
20 april   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Woensdg-Cup De Eem Keerbocht (Beheerder vraagt aandacht voor project Green Deal , loodvrij per 2027)
30 april     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup De Kolk A1 Wilp
01 mei   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Zondag-Cup Lagevaart Trekweg
07 mei     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup De Marshaven
11 mei   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Woensdag-Cup Lagevaart Trekweg
15 mei   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:00 - 13:00 Zondag-Cup Urkervaart (op betonplaten)
28 mei     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup De Eem Keerbocht (Beheerder vraagt aandacht voor project Green Deal , loodvrij per 2027)
01 juni   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:30 - 13:30 Woensdag-Cup Kanaal Beukers-Steenwijk (tussen de meren, Diepe zijd
05 juni   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Zondag-Cup Zwolle IJsselkanaal, locatie fietsbrug
15 juni   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:30 - 13:30 Woensdag-Cup Urkervaart (op betonplaten
18 juni     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup IJssel Aalderkamp Brummen
19 juni   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:00 - 13:00 Zondag-Cup Kanaal Beukers-Steenwijk (Kanaaldijk, (net voorbij mini camping)
22 juni     17:00 - 21:30 DJP de Hoop-Cup De Kolk A1Wilp
29 juni   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Woensdg-Cup Lagevaart Orleanderstraat
09 juli     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup De Kolk A! Wilp
10 juli   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Zondag-Cup Lagevaart Trekweg
13 juli   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:30 - 13:30 Woensdag-Cup Hoogeveensevaart (Rogat boven de sluis, bij de palen, tot Broekhuis)
16 juli     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup IJssel Aalderkamp Brummen
27 juli   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:30 - 13:30 Woensdag-Cup

3 Urkervaart (op betonplaten)

31 juli   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:00 - 13:00 Zondag-Cup Hoogeveensevaart (Rogat boven de sluis, bij de palen, tot Broekhuis)
10 augustus   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen"   Woensdag-Cup Zwolle IJsselkanaal, locatie fietsbrug
17 augustus   06:30 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:30 - 13:30 Woensdag-Cup Twentekanaal - Sluis Eefde-Almensebrug (kmp 5.6 tot 7.5) (tussen hek en brug)
21 augustus   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:00 - 13:00 Zondag-Cup Urkervaart (op betonplaten)
27 augustus     09:00 - 16:00 DJP de Hoop-Cup Marshaven
11 september   06:00 uur Cafe Restaurant "De Korenmolen" 08:00 - 13:30 Zondag-Cup Twentekanaal - Sluis Eefde-Almensebrug (kmp 5.6 tot 7.5) (tussen hek en brug)
17 september     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup IJssel Aalderkamp Brummen
25 september   Nader te bepalen   Koppelwedstrijd (leden)  
2 oktober   Nader te bepalen   Koppelwedstrijd (leden)  
08 oktober     11:30 - 16:30 DJP de Hoop-Cup de Kolk A1 Wilp
16 oktober   Nader te bepalen   Koppelwedstrijd (leden)  
30 okotber   Nader te bepalen   Koppelwedstrijd (leden)